na start

O firmie


Lumixa to dynamicznie rozwijający się producent i dystrybutor oświetlenia, którego celem jest połączenie nowoczesnych rozwiązań opartych na technologii LED z piękną estetyką i funkcjonalnością produktów a wszystko to mocno osadzone w realiach polskiego rynku.

Wdrażając nowe produkty dbamy o ich niezawodność w codziennym użytkowaniu, dostarczając nowoczesne i kompleksowe rozwiązania dla Twojego domu i firmy.

Misja

Podstawą działania naszej organizacji jest jakość produktów i usług oraz stabilne budowanie zaufania i trwałych relacji z naszymi klientami i dostawcami.

Fundamentalne znaczenie dla realizacji naszych celów ma wysoka sprawność operacyjna, elastyczność w działaniu, szybkość podejmowania decyzji biznesowych oraz wieloletnie doświadczenie firmy jako dystrybutora na polskim rynku elektroinstalacyjnym.

Oferta

Wieloletnie doświadczenie jako dystrybutora, dało możliwość przygotowania planu wprowadzenia na rynek elektroinstalacyjny produktów, które są najbardziej poszukiwanym asortymentem oświetleniowym oraz powinno pozwolić na kreowanie trendów i kierunków rozwoju polskiego rynku.

Logistyka

Dzięki stale udoskonalanej i dobrze zorganizowanej logistyce, dostarczamy produkty w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.
Gwarantujemy również naszym odbiorcom profesjonalny serwis posprzedażowy, który zapewnia szybkie rozwiązanie problemów reklamacyjnych oraz daje możliwość dokonania zwrotu towaru.

Ekologia

W swoich działaniach koncentrując się na dynamicznym rozwoju firmy, zawsze pamiętamy o otaczającym nas świecie, szanując naturę i człowieka, a nasze produkty dzięki zaawansowanej technologii LED przyczyniają się do zmniejszenia światowego zapotrzebowania na energię.

Zespół LUMIXA

do góry

Kontakt

tel. 58 624 19 07
biuro@sagahurt.com.pl

LUMIXA s.c.

ul. Chwaszczyńska 190B
81-571 Gdynia
Polska

© Lumixa

Projekt i wykonanie: Karo-Net.pl